Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przypadnie fotel prezydenta Puław?

Utworzony przez x, 12 października 2009 r. o 13:10 Powrót do artykułu
x napisał:
W Puławach potrzebne są miejsca pracy.Młodzież wyjeżdża.Obecny Prezydent już zmęczony.Pan Flasiński to dobry kandydat.
Dobry w czym ? Czy dotacja dla firmy prowadzonej przez żonę to jest owa dobroć ?? o czym pisała w sowim czasie prasa, w tym dziennik wschodni !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
stadiony, miasteczka, hipermarkety - to co wymieniłeś to dla Ciebie nic? a w szczególności stadion? chyba naprawdę nie widzisz co się zmieniło w Puławach przez te 3 lata. Inne miasta mogą nam aby pozazdrościć takich innowacji w mieście.
Oświeć, co takiego wielkiego się zmieniło ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tydel napisał:
Te Sybil, wiesz, ze za takie gadki mozesz beknac? Poza tym, to kim ty jestes, co? Oblewasz blotem uczciwego czlowieka bez zadnych dowodow. Szczekasz jak maly kundelek ukryty gdzies za monitorem. Skoros taki chojrak to ujawnij swoje dane i wtedy powiedz te brednie, ale do tego to rzeba miec nieco odwagi, a ujadac zza monitora to kazdy potrafi!
Może niepotrzebnie w takich słowach został określony, niemniej jednak zgadzam się, że ten gość nie nadaje się na prezydenta, jego wypowiedzi są infantylne, chaotyczne i mam wrażenie że ma problemy z językiem polskim, ale władza nęci - niestety. Byłby wstyd dla Puław.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
21 latka napisał:
Pan Kminskiw ostnich wyborach nie stratowal z listy PIS , a ze ta partia wygrala w Pulawach wiec oni mogli wybrac staroste i tak sie stalo, jednak jedynym problemem jest to iz nie zostal ten kto mial najwieksze poprarcie wsrod wyborcow tylko ten kto ma najwieksze "popracie" wsrod wyzej postawionych czlonkow PIS'u. Pytam co zrobil nasz strarosta dla Pulaw, dla powiatu? (pytanie calkiem serio, moze o czyms nie wiem) Pan Grobel, moze dla kogos budowa stadionu to nic (bo przeciez Puławy dostaly ogrone dofinansowanie na ta inwestycje, juz w 2012 ten nasz stadion przyniesie dochow i to nie tylko on bo dzieki niemu zarobia takze hotelarze, restauratorzy, potem nie oszukujmy sie w woj. lubelskiem nie masadionow na ktorych mozna rozgrywac "powaniejsze" mecze, wiec od teraz beda mogly rozgrywac sie u nas, a co sie z tym wiaze zarobia na tum inni przedsiebiorcy Puław), moze rozwuj turystyki no nic (mam na mysli otwarcie palacu dla zwiedzajacych), moze miasteczko holenderskie to nic (sama tam mieszkam wiec wiem jak bylo, to mieszkancy tego osiedla podjeli taka decyzje, a Pan Prezydent wyszedl z inicjatywa. Czy ktos sie zastanawial z jaka predkoscia jezdzily samochody po uliczkach, na ktorych byly ograniczenia do 20-30 km/h, a w tych domach mieszkaja ludzie i nie po to kupuja drogie domy zeby zyc w halasie. Owszem wszyscy lubia tam pospacerowac ale idytowali sie gdy ktos przed nosem im przejezdzal z niebezpieczna predkoscia, a na tych uliczkach spaceruja ludzie, dzieci jezdza na rowerkach, bawia sie, moze dzieki temu iniklelismy jakiejs tragedii??? Kolejna sprawa jest ulica Kazimierska, na ktorej w pt i niedz jest ogromny ruch, czy ktos z panstwa próbowal wtedy przechodzic na druga strone tej ulicy. Faktycznie moze raz na jakis czas postac 10 min to nie taki prolem, ale jak sie tam mieszka to juz jest problem) moze dla kogos nowy most (najnowoczesniejszy w Polsce)i obwodnica to nic( ale mysle ze dla tych z Panstwa, ktorzy stali w korkach 40 min bo chcieli przejechac przez Wisle, to ogromne ulatwienie i poprawa jakosci zycia) a duze sklepy sa takze potrzbne w centrum( Tesco, Lidl, Biedronka juz sa na obzezach), zdaje sobie sprawe ze wielu z Panstwa nie zadaje sobie sprawy ze nasze maisto ma 1 z najlepiej napsisanych i realizowanych planow rozwoju, jestesmy w czolowce miast, ktore podlegaja innowacji. Owaszem nie jest to tylko efekt pracy prezyednta ale takze jego wspolpracownikow. Co do innych kandydatow sie nie wypowiem, bo ich nie znam i nie bede pisac bredni.
Poucz się lepiej - dziecko - ortografii, zanim wyjdziesz do szkoły, to lepsze dla Ciebie niż pisanie takich głupot. Kto niby będzie grał na tym stadionie ? Kto go będzie utrzymywał przez nastęne kilkadziesiąt lat ? I gdzie to wielkie dofinansowanie ? Chyba nie myślisz o obligacjach, bo odsetki od nich będziemy płacić ładne parę lat. Do szkoły, dziecko, a sio !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan prezydent w wersji nieoficjalnej to już PO a nie PSPP i jak widać od wielu lat skacze z kwiatka na kwiatek , ludzie zastanówcie się na krzyżykiem przy jego nazwisku, Puławom potrzebna jest nowa krew a nie stare układy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glizdunia napisał:
falsinski, chyba cie pogieło, z całej paczki tylko grobel się nadaje pozostali to nieudolniacy
grobel sie wybalił..on sam nie powie zdania!!wszystko doradcy i ludzie za niego piszą!!!potrzebny jest ktoś nowy..grobel pewnie jest pewien ze to on zostanie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezydent Grobel będzie startował? To chyba jakaś pomyłka. Powinien definitywnie odejść z urzędu. Jego ostatnie lata to kluczenie, kombinowanie, szukanie jakiegoś oparcia politycznego. To, że obecnie nie ma w Radzie Miasta większości przeciwko sobie to tylko dlatego, że kupczy stanowiskami i ludźmi, także tymi, którzy byli jego gwardią przyboczną, sprzedając je Platformie (wiceprezydent, szefowie części spółek miejskich, członkowie rad nadzorczych, niektóre stanowiska w urzędzie). Poprzednie wybory Grobel wygrał bo go po cichu popierał PIS. A teraz kto go będzie popierał? PIS wystawi mocnego kandydata Kamińskiego, PO aby patrzeć jak rzuci mu sie do gardła a to jego PSPP to została tylko nazwa z Groblem jako szefem i Wójcikową na czele paru ostatnich członków. Prawie wszyscy z tego odeszli sami widząc jaki to pływak albo ich sprzedał kupcząc z PO. Trzeba postawić na nowego, młodego człowieka, który zdynamizuje miasto i sprawi, że nie będzie się wyludniać a zwłaszcza zatrzyma młodych. Niestety ale Grobel nie będzie wspominany jako ten, który zastał miasto drewniane a..., lecz ten, który objął miast prezydenckie a zostawił jedynie burmistrzowskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
81B0B0 napisał:
nie drugą a trzecią kadencję - z resztą wypowiedzi się zgadzam- zniecierpliwiona
Czytaj ze zrozumieniem! Od czasu wyborow bezposrednich mozna startować tylko dwa razy i to jest druga kadencja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiecie .... chcecie zmian to będą,z Groblem zbyt nudno co..?Zadnych afer,prywaty,nie mozecie sobie podjeśc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gyp napisał:
Tez zaglosuje na Kaminskiego! Jako jedyny z nich wszystkich ma jaja!
w spodniach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja popieram Pana Grobla. Sprawdzony i dobry prezydent. Jakby nie był dobry to by tyle lat nie sprawował władzy sami przyznajcie. Każdy ma swój pogląd, a ja mam swój. Widzę co się dzieje w Puławach i mogę ze stanowczością powiedzieć, że krzyżyk przy jego nazwisku to dobry wybór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby nie Flasiński on tylko obiecuje. Bo co tak naprawdę dla Puław zrobił?????? A pamiętajmy że jest z PO tej od afer. Grobel zasłynął na długie lata "miasteczkiem holenderskim" więc będziemy go wspominać jadąc do Kazimierza. Więc może Kamiński a co zrobił dla Puław jako miasta - choćby to że wbrew zakusom obecnego rządu ratuje Szpital.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Karol~ napisał:
Ja popieram Pana Grobla. Sprawdzony i dobry prezydent. Jakby nie był dobry to by tyle lat nie sprawował władzy sami przyznajcie. Każdy ma swój pogląd, a ja mam swój. Widzę co się dzieje w Puławach i mogę ze stanowczością powiedzieć, że krzyżyk przy jego nazwisku to dobry wybór.
A ja bym postawił już krzyżyk na Groblu. Wystarczy jego rządzenia, które było może na początku dynamiczne, ale obecnie otacza się takimi ludźmi, że szkoda mówić - np pani Wiceprezydent. Jeśli on zostanie - to i zostanie jego gwardia przyboczna (Proszę się im przyjrzeć bacznie - to jest sprzedaż łączona), i wtedy będzie tragedia - oświata puławska będzie prywatnym folwarkiem pani Wójcik (powoli do tego dochodzi), brak miejsc pracy jest coraz większą bolączką. Śmiem twierdzić, że Puławy z roku na rok się starzeją - to już miasto emerytów. Potrzebny prężny, młody człowiek, który odświeżyłby umysły urzędników w Urzędzie. Ale czy taki jest wśród tych kandydatów. Pora się im przyjrzeć - co obiecywali jako radni, a co osiągnęli, ale nie dla siebie, a dla Puławian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A do d..y z tym miasteczkiem holenderskim!! Dłużej się jedzie(jak się trafi PKS lub MPK to masakra), a Grobel potrącił samochodem dwoje pieszych na przejściu pod komendą policji, na dodatek rozmawiał wtedy przez telefon bez zestawu słuchawkowego i nic mu nie zrobili, a zwykłego śmiertelnika to by przeciągneli po sądach i skazali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto to jest Sliwinski? Na pewno fajny facet-tak myslę.Tylko czego w swoim zyciu dokonal ??? Z pewnoscia dostanie wiele glosow od moherow i wezmie sie za budowanie kosciolow i sal katechetycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studencik napisał:
A do d..y z tym miasteczkiem holenderskim!! Dłużej się jedzie(jak się trafi PKS lub MPK to masakra), a Grobel potrącił samochodem dwoje pieszych na przejściu pod komendą policji, na dodatek rozmawiał wtedy przez telefon bez zestawu słuchawkowego i nic mu nie zrobili, a zwykłego śmiertelnika to by przeciągneli po sądach i skazali.
do studencika... Przypomniałeś sobie widzę historię... To mogło się zdarzyć każdemu a to że akurat Grobel potrącił to co? nie roztrząsajmy tego już może? Policja była, był mandat i po sprawie. To równie dobrze mógłby być każdy. a co do miasteczka ja w nim mieszkam. I jestem osobiście zadowolony bo o wiele bezpieczniej się w nim czuję. Ci co tam mieszkają najlepiej wiedzą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zagłosuję na Sliwińskiego. To człowiek z temperamentem i chęcią działania. Poza tym wszystkie "dokonania" byłego prezydenta nie są tak dokonca jego. Przecież w pozyskiwaniu funduszy bierze udział wielu ludzi. Śliwinski był przewodniczacym rady miasta i nikt nie moze sie powstydzic zadnej rzeczy którą zrobił czy powiedział...a mówić potrafi najlepiej ze wszystkich kandydatów. Poza tym ma dobry wygląd jak na prezydenta. Uważam, że trzeba dać szansę nowym osobowościom. Może oni dokonają czegoś więcej? Śliwiński nr 1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sondaczka napisał:
Ja zagłosuję na Sliwińskiego. To człowiek z temperamentem i chęcią działania. Poza tym wszystkie "dokonania" byłego prezydenta nie są tak dokonca jego. Przecież w pozyskiwaniu funduszy bierze udział wielu ludzi. Śliwinski był przewodniczacym rady miasta i nikt nie moze sie powstydzic zadnej rzeczy którą zrobił czy powiedział...a mówić potrafi najlepiej ze wszystkich kandydatów. Poza tym ma dobry wygląd jak na prezydenta. Uważam, że trzeba dać szansę nowym osobowościom. Może oni dokonają czegoś więcej? Śliwiński nr 1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
powiedz, cóż takiego zdziałał pan Śliwiński, czekam, chcę dokonać mądrego wyboru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
studencik napisał:
A do d..y z tym miasteczkiem holenderskim!! Dłużej się jedzie(jak się trafi PKS lub MPK to masakra), a Grobel potrącił samochodem dwoje pieszych na przejściu pod komendą policji, na dodatek rozmawiał wtedy przez telefon bez zestawu słuchawkowego i nic mu nie zrobili, a zwykłego śmiertelnika to by przeciągneli po sądach i skazali.
Proszę zauważyć że przy ulicy na której mieszka p. prezydent nie ma żadnych spowalniaczy i przeszkód, natomiast jakiś poteflon zmienił organizację ruchu bez ustawienia odpowiednich znaków. A - jeszcze dzisiejsza sytuacja na drogach - dziękuję p. prezydencie za tak "ofiarną" pracę pana drogowców. Do 10.30 nie spotkałem żadnej piaskarki.6B854P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dajcie spokój z tym Śliwińskim !!!! Co on ma za doświadczenie - rozumie w Kościle to słyszałam że sie udziela - ale nie ma pojęcia o polityce - sory nie ośmieszajmy Puław bo to jakaś psychoza się robi !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...